Prodejce automobilů AAA Auto Brno: Výběr špičkových vozů v jednom místě!

Aaa Auto Brno

Historie společnosti AAA Auto Brno

Společnost AAA Auto Brno byla založena v roce 1995 a od té doby se stala jedním z předních prodejců ojetých vozů v České republice. V roce 2005 se AAA Auto stalo součástí nadnárodní skupiny AAA AUTO Group, která působí také v dalších zemích střední a východní Evropy. Společnost AAA Auto Brno si získala důvěru tisíců zákazníků díky široké nabídce kvalitních ojetých vozů za férové ceny.

Nabídka automobilů k prodeji v AAA Auto Brno

Společnost AAA Auto Brno je známá svou širokou nabídkou ojetých vozidel, která zahrnuje všechny známé značky a modely. V prodejně v Brně si můžete vybrat z různých typů automobilů, jako jsou hatchbacky, sedany, SUV či terénní vozy. Nabídka zahrnuje jak levné vozy s vyšším nájezdem, tak i mladší modely s nižším počtem ujetých kilometrů. AAA Auto Brno se zaměřuje na kvalitu a spolehlivost vozidel a každý automobil prochází důkladnou kontrolou před prodejem, aby byla zaručena bezpečnost a spokojenost zákazníků.

Služby poskytované AAA Auto Brno zákazníkům

Služby poskytované společností AAA Auto Brno zahrnují komplexní servis a diagnostiku vozidel před prodejem, zajištění technické kontroly, možnost výměny vozu do 14 dnů od zakoupení, financování nákupu vozidla prostřednictvím AAA Auto Finance, odkoupení stávajícího vozidla za férovou cenu a profesionální poradenství při výběru vozu. Kromě toho je možné si sjednat pojištění vozidla a zprostředkovat kompletní administrativu spojenou s nákupem automobilu. AAA Auto Brno se zaměřuje na maximální spokojenost zákazníků a transparentnost ve všech oblastech prodeje aut.

Lokalita a otevírací doba prodejny AAA Auto Brno

Lokalita prodejny AAA Auto Brno je strategicky umístěna v blízkosti dálnice D1, na adrese Holandská 2, 639 00 Brno. Prodejna je snadno dostupná jak z centra města, tak i z okolních oblastí. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. Zákazníci mohou navštívit prodejnu během pracovního týdne i o víkendech a vybrat si z široké nabídky automobilů.

Kontaktní informace pro zájemce o nákup automobilu v AAA Auto Brno

Prodejce automobilů AAA Auto Brno nabízí široký výběr vozidel různých značek a cenových kategorií. Pro zájemce o nákup automobilu je možné se obrátit přímo na prodejnu AAA Auto Brno, která se nachází na adrese U Dálnice 777, 625 00 Brno. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. Pro bližší informace či domluvení prohlídky vozidla je možné kontaktovat prodejce prostřednictvím telefonního čísla +420 123 456 789 nebo e-mailem na info@aaaautobrno.cz. Buďte vítáni v AAA Auto Brno - vašem spolehlivém partnerovi při nákupu nového automobilu!