Proč si vybrat Shoptet, když potřebujete nový e-shop?

Kluci z automotive průmyslu to mají zatraceně těžký. Jednak musíte špelit tuny technických detailů a kódů u každého dílu, abyste dokázali zákazníkovi přesně popsat, o jakou konkrétní součástku se jedná. A jednak se v tom obrovském moři produktů a variant, který nabízíte, musíte sami dokonale vyznat. Teď si k tomu přidejte starost vybudovat solidní e-shop, což je dnes pro úspěšný prodej prostě nutnost. Nechcete to mít všechno jednodušší?

Jestli chcete po e-shopové stránce opřít o řešení, který vám bude sedět jak prdel na hrnec, je Shoptet - tvorba e-shopu jasná volba. Pusťme se do toho, o co všechno skvělého vás tahle platforma připraví a proč ji volit jako jasnou jedničku.

Design e-shopu zvolíte stylovej

První, co člověk u e-shopu vnímá, je právě design. Samozřejmě že zákazník nejdřív muskulkou vyhodnotí, jak webovka vypadá. Na ShopTetu najdete přehršel moderních a čistých šablon, ze kterejch si můžete vybrat tu, co sedne vašemu brandu jak prdel. Dloubo se s grafikou párat nemusíte, protože ty nejlepší grafici z Shoptetu vše připravili tak, abyste e-shop měli za pár kliknutí nastavenej. Navíc přichystali spoustu přizpůsobení, takže barvy, rozložení prvků a další drobnosti si nastavíte úplně podle svý brandy.

Tip: Přečtěte si, jak vám může usnadnit podnikání kvalitní PPC reklama Linkedin!

Funkce, který vám zařídí snadnej provoz

Zásadní jsou samozřejmě funkce, který Shoptet nabízí. Díky nim budete mít spokojený zákazníky a nebudete se stresovat zaváděním nových věcí. Shoptet pravidelně pracuje na updatech, takže můžete být v klidu - váš e-shop poběží vždycky na tom nejnovějším a bude splňovat požadavky dnešní doby.

Co všechno vám teda Shoptet zařídí? Připraven máte například automatický import produktů třeba ze Shopify nebo WooCoomerce, takže se vám podaří bezproblémově přejít na Shoptet. Také párování plateb s objednávkami je na ShopTetu naprosto všední věcí, což vám zaručí plynulost a přehlednost. Skvělá záležitost!

Když už jsme u těch objednávek, sledujte, co všechno vám Shoptet zařídí s jejich zpracováním. Jednak tam najdete funkcionalitu pro hromadný tisk dokladů, což vám hrozně zefektivní práci. Dále vám objednávky automaticky doplní související produkty, což vašim zákazníkům usnadní nákup. A abychom nebyli na potíže s inventurou, tak vám všechny objednávky taky skvěle zařídí rezervaci skladových zásob.

Spousta e-shopařů si zamiluje zasílání automatických emailů a SMS zpráv zákazníkům, díky kterým budete skvěle informovat o stavu objednávky. Navíc jsou ty zprávy kompletně přizpůsobitelný, takže nastavíte jejich obsah přesně podle sebe. Parádní!

A co když si objednávku někdo rozmyslí? Nebojte, Shoptet pro vás připravil funkci pro správu rezervací, rušení objednávek i automatickou stornovací politiku. Fakt skvělej pomocník, že?

Propojení všeho možného se Shoptetem

Další obrovskou výhodou, díky který je Shoptet skvělá volba, jsou propojení všemožných externích aplikací a služeb. Například platební brány, přepravce nebo sklady si skvěle napojíte. Shoptet dává plnou podporu PayPalu, Stripe, GoPay, Komerční Bance i České Spořitelně. U přepravců zvládá skvěle propojit DPD, PPL, Zásilkovnu, ale taky ČP, Geis nebo DHL. A u skladů řeší skvělou integraci s ViaPlusem nebo Pohodu. Takže žádný překážky ve vaší logistice!

Mimochodem ta podpora skladů je rozhodně parádní věc. Umožňuje unikátní správu skladů, sledování stavu zásob v reálném čase nebo přehledné řízení vyskladňování a expedice. Nic vás nezaskočí a zboží bude mít pořád přehledně zorganizovaný.

Snadná analytika, reporting a další šikovný funkce

Aby vám na ShopTetu nic nescházelo, přidali vývojáři i skvělou analytickou sekci. V tý najdete

podrobný přehledy statistik, obratů, konverzí a spousty dalších metrik. Připravený jsou nadstavby pro Google Analytics, Faceboo Pixel, Sklik a další nástroje. Přičemž to všechno najdete velmi přehledně zpracovaný pro jednotlivý země, produktový řady i konkrétní zboží. Skvělá vizualizace výsledků!

Aby taky bylo možný e-shop na ShopTetu snadněji řídit, připravili jeho tvůrci několik doplňků navíc. Můžete využívat například editor pro hromadný správu nebo tvorbu produktů. Taky je dobrý využít funkcí pravidlových cen, kdy jednoduše nastavíte slevy podle daných pravidel. Takže při dlouhodobé spolupráci o zákazníky rozhodně nepřijdete.

Solidní zázemí a technická podpora

Tak jo, možná už toho bude dost, ale nesmím zapomenout na ještě jeden zásadní faktor, který dělá ze Shoptetu ideální řešení. Jde o skvělou technickou podporu, jejíž zkušení specialisté vám ochotně poradí a vyřeší případné problémy na telefonu nebo e-mailem. Z vlastních zkušeností můžu potvrdit, že fungují fakt obstojně.

Co se týče zázemí, je Shoptet součástí velké e-commerce firmy, která si zakládá na svém dobrém jménu. Díky své velikosti a rozsahu služeb je prostě důvěryhodným partnerem, o kterého se nebojím opřít.

Potřebujete ještě něco? Jestli si zatím nejste jistí, nebojte, vývojový tým pravidelně přichází s novými vylepšeními funkcí. Takže už nyní se Shoptet snaží být napřed před konkurencí.

A pokud jste po tomhle všem pořád na pochybách, mrkněte na ceny. Na Shoptetu jsou férový a transparentní, žádný skrytý poplatky vás nečekaj. Navíc za předplacenou sumu dostanete skvělej balíček služeb jako hosting, doménu, SSL certifikát, technickou podporu a spoustu dalšího.

Shrňme si to. Proč si jako prodejce autodílů zvolit zrovna Shoptet pro svůj e-shop? Důvodů je spoustu:

  • Moderní a přizpůsobitelný design, se kterým uděláte dojem
  • Spousta automatizací a ulehčení jako snadný import, párovní plateb, tisk dokladů aj.
  • Propojení všech zásadních služeb - platby, dopravci, sklady, analytika
  • Pokročilé funkce pro reporting, řízení objednávek, správu produktů i cen
  • Solidní zázemí a ochotná technická podpora
  • Férové a průhledné ceny zahrnující všechny potřebné služby

Přemýšlíte nad novým e-shopem a nevíte si rady? Volba je jasná jako křišťál - sázka na Shoptet je naprosto stoprocentní trefa. Užijte si všechny vychytávky, který vám tenhle skvělej systém nabízí. Ručičky na práci a mohutně nahoru s prodejem!

Proč svěřit tvorbu e-shopu na Shoptetu SEO Consult

Když se rozhodnete vybudovat e-shop, chcete, aby vám vyrostl obchod, který nejen skvěle vypadá, ale také skvěle funguje a prodává. Jenže vytvořit e-shop, který opravdu splňuje všechny tyto požadavky, není vůbec snadné. Je potřeba mít zkušenosti, know-how a propojit spoustu faktorů dohromady. A přesně tady na scénu vstupuje SEO Consult.

SEO Consult: stříbrní mistři Shoptetu

SEO Consult jsou stříbrným partnerem Shoptetu, což znamená, že na této platformě pracují už více než deset let. Jejich odborníci tak mají bohaté zkušenosti s tvorbou a správou e-shopů postavených na Shoptetu. Když jim svěříte svůj projekt, můžete si být jistí, že vám vybudují e-shop přesně podle vašich potřeb a představ.

Dokonalé propojení s online marketingem

Jenže SEO Consult nejsou jen zkušení tvůrci e-shopů, ale také odborníci na online marketing. Díky jejich znalostem dokážou skvěle propojit funkce vašeho e-shopu s jeho propagací pomocí SEO, PPC reklam, e-mailingu a dalších marketingových kanálů. Vaše investice do e-shopu tak bude efektivně zhodnocena.

Od malých po obří e-shopy

Není důležité, jak velký e-shop potřebujete. SEO Consult zvládnou vytvořit jak malý obchůdek, tak obří internetový obchod s tisícovkami produktů. Vždy vám dodají e-shop s originální grafikou a možností individuálních úprav struktury a funkcionalit. Vaši zákazníci si tak e-shop zamilují.

E-shop na klíč včetně školení

Se SEO Consult nebudete muset řešit vůbec nic. Postaví pro vás e-shop na klíč a pak vás také řádně zaškolí, abyste ho uměli sami spravovat. Díky jejich zkušenostem posune váš byznys na zcela jinou úroveň.

Ideální volba pro Shoptet

Při tvorbě e-shopu je zásadní vybrat si správné řešení. A kombinace Shoptetu a SEO Consult je naprosto ideální volbou. Jejich spojení zajistí, že získáte profesionální e-shop, který bude perfektně fungovat a také skvěle prodávat. Určitě to stojí za zvážení!

Publikováno: 23. 05. 2024

Kategorie: Automobily

Autor: Monika Kratochvílová